Bakiye Yükleme

Hesabınıza Bakiye!

50 TL
Bakiye

Hesabınıza Aktarılacak Net Tutar 50 TL'dir. Yüklediğiniz bakiye 24 saat içerisinde hesabınıza eklenir.

100 TL
Bakiye

Hesabınıza Aktarılacak Net Tutar 100 TL'dir. Yüklediğiniz bakiye 24 saat içerisinde hesabınıza eklenir.

150 TL
Bakiye

Hesabınıza Aktarılacak Net Tutar 150 TL'dir. Yüklediğiniz bakiye 24 saat içerisinde hesabınıza eklenir.

250 TL
Bakiye

Hesabınıza Aktarılacak Net Tutar 250 TL'dir. Yüklediğiniz bakiye 24 saat içerisinde hesabınıza eklenir.

500 TL
Bakiye

Hesabınıza Aktarılacak Net Tutar 500 TL'dir. Yüklediğiniz bakiye 24 saat içerisinde hesabınıza eklenir.

1000 TL
Bakiye

Hesabınıza Aktarılacak Net Tutar 1000 TL'dir. Yüklediğiniz bakiye 24 saat içerisinde hesabınıza eklenir.

3000 TL
Bakiye

Hesabınıza Aktarılacak Net Tutar 3000 TL'dir. Yüklediğiniz bakiye 24 saat içerisinde hesabınıza eklenir.

5000 TL
Bakiye

Hesabınıza Aktarılacak Net Tutar 5000 TL'dir. Yüklediğiniz bakiye 24 saat içerisinde hesabınıza eklenir.

Bakiye Yükleme Geri Bildirim

Çevrimiçi hizmet / teklif almak ve satmak için güvenli, yenilikçi ve kullanıcı dostu bir platform.Ödeme BildirimiBakiyenizi yükledikten sonra mutlaka dekontunuz ile birlikte çözüm merkezimizden Ödeme bildirim formunu doldurarak bize bildirin. Ödeme bildirim formuna sistemde kullandığınız mail adresinizi ve üye adınızı eksiksiz bir şekilde yazınız. Ödemeniz onayladıktan sonra 24 saat içerisinde bakiyeniz hesabınıza yüklenmektedir.
Ödeme Bildirimi


Bakiye İade TalebiYüklediğiniz bakikeyi geri çekmek isterseniz üye adınızı ve dekontunuzu gönderebilirisiniz. Çözüm merkezimiz 24 saat içerisinde talebinizi onayladıktan sonra sistemde kayıtlı hesap numaralarınıza iadeniz gerçekleştirilir.

Bakiye İade Talebi

Bakiye Nasıl Çalışır?Yeni web siteniz için tasarlanmış bir logoya veya şirketinizi potansiyel müşterilere tanıtmanıza yardımcı olacak bir video sunucusuna, hatta okul ödevlerinde size yardımcı olacak bir eğitmene ihtiyacınız olsun, doğru yerdesiniz. Kendinizi nasıl yapacağınızı bilmediğiniz veya zamanınız olmadığında, Hazir Tasarimlar satıcıları hizmetinizdedir.

1) İhtiyacınız olan bir hizmet bulun

İhtiyaçlarınıza en uygun satıcıyı bulmak için fiyatları, portföyleri, teslim süresini, puanları ve topluluk önerilerini karşılaştırın. Belirli bir sorunuz varsa, onlara bir soruşturma gönderin. Ayrıca istek gönderebilirsiniz.

3) İşlemi takip edin

Yerleşik konuşma ve işlem yönetim sistemi aracılığıyla satıcıyla dosya ve geri bildirim alışverişinde bulunun. Satıcı, hizmeti belirli bir zaman dilimi içinde sunacaktır.

5) Değişiklik Talebi

Herhangi bir nedenle teslim edilen işten memnun değilseniz, devam edip değişiklik talep edebilirsiniz ve satıcınız istenen değişiklikleri yapacaktır.

2) Bilgilerinizi gönderin

Satıcının beklediğiniz kaliteli hizmeti sunabilmesi için olabildiğince ayrıntılı olun. Hizmetin memnuniyetinize göre yapıldığını onaylayana kadar ödemeniz güvende tutulur.

4) Teklif / Hizmet Teslim Edildi

Gerçekleştirilen ve teslim edilen hizmetten memnun olduğunuzda, işlemi tamamlandı olarak işaretleyebilirsiniz ve satıcının ödeme aldığından emin oluruz. Satıcı için bir geri bildirim bırakarak topluluğa yardımcı olun.

6) Satıcınızı Değerlendirin

Tamamlandığında, lütfen satıcınızla ilgili puan verin ve geri bildirim sağlayın. Bu, İş İlanları / hizmetleri arayan diğer alıcıların kararlarını bilgilendirmeye yardımcı olacaktır.

SatıcılarHazir Tasarimlar bilgi, yetenek, beceri veya hobiyi kalıcı veya geçici bir gelir kaynağına dönüştürmek için bir fırsat sunar. Güvenlik, gizlilik, kolaylık ve zamanında ödeme sağlamak için buradayız, böylece en çok sevdiğiniz şeyi yapmaya devam edebilirsiniz. Yani, yeteneği getirin ve kazancı 1,2,3 kadar kolaylaştıracağız

1) Bir Teklif / hizmet gönderin

Becerilerinize uygun bir teklif / hizmet gönderin. Potansiyel müşterilerinizin ödemeye istekli oldukları para için tam olarak ne aldıklarını tam olarak bildikleri kadar olabildiğince açık olun.

3) İtibarınızı artırın

Tüm müşterilerinize aynı muamele ettiğinizden emin olun ve işlem değerinden bağımsız olarak mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya çalışın. Memnun müşteriler sizi arkadaşlarına tavsiye eder.

2) Hemen iletişim kurun

Müşteri taleplerine ve özel teklif isteklerine makul bir süre içinde yanıt verin. Başarılı bir işbirliği için iyi iletişim bir ön koşuldur.

4) Kesin teslimat tarihleri ​​

Önceden belirlenmiş teslimat tarihleri ​​olan siparişleri mümkün olduğunca teslim etmeyi deneyin. Alıcılar, bir sipariş teslim tarihinden geçtikten sonra iptal etme eğilimindedir. İş için iyi değil.

© 2020 Hazir Tasarimlar