Kullanım Rehberi

Satın Alma Rehberi

Kullanım Koşulları

Kariyereleman.com’u (bundan böyle site olarak anılacaktır) ziyaret eden kullanıcılar ve siteye üye olan kullanıcılar aşağıdaki kullanım şartları sözleşmesini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılırlar.

1. Site; Şekerciler Sok. Meriç Center No: 3 Kat: 1 Şişli / İstanbul adresinde faalliyetleri yöneten Kariyereleman Bilgi Teknolojileri Paz. ve Tic. GİBİ. tarafından işletilmektedir. Bundan böyle Kariyereleman.com olarak adlandırılırsınız.

2. Siteye giren ve üye olan kullanıcı posta adresi ve diğer kişisel kullanım doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler. Kariyereleman.com, siteye üye olunurken verilen giriş bilgilerinin doğru olmamasından sorumlu değildir.

3. Kullanıcılar siteye girdikleri bilgi veya içeriğin özel veya gizli bir bilgi olmadığını kabul eder. Herkese açık alanlara girilen bilgi ve içerik, Kariyereleman.com kullanabilme hakkını saklı tutar.

4. Site üyeliği sadece kişiseldir. Başka bir kişi veya kuruma devredilemez, satılamaz. Bu gibi kullanıcılar Kariyereleman.com, bahsi geçen kullanıcı hesabını durdurabilir.

5. Üyeler bir başkasına ait eserleri sitede paylaşamaz. Bütün marka ve kullanım haklarının kendisinde olduğu beyan eder. Aksi bazıları doğabilecek bütün uyuşmazlıklardan kullanıcı sorumludur. Kariyereleman.com, sitede siteye girecek içerik ve eserlerin telif hakkı ihlallerinden sorumlu bilgiler. Bu tür durumları kontrol etme sorumluluğu da yoktur.

6. İş sonunda alıcı, iş için yorumda bulunur. Dilerse teslim etmek işi, satılabilir teslim etmek işler içindir yayınlatabilir.

7. Siteye kayıt olmuş olan olanlar, kendiniz ait olmayan ve ticari amaç taşıyan hiçbir belge, video veya resim yayınlayamazlar. İlanlarda kullanın bütün bilgi, belge, video veya resimleriniz, telif hakkı ve kullanım haklarının kendilerinde olduğu beyan ve kabul eder.

8. Bu sözleşmenin ihlali halinde, zarar görenin bütün kayıp ve tazminatlarını, siteyi kullanan ve ihlale yol açan kullanıcı karşılayacaktır.

9 Kariyereleman.com hesabında hizmet gelir gelir elde edilen kalemler için fatura kesmektedir. Sadece gerçekleşen satış komisyonları için satıcılara fatura kesmektedir. Kariyereleman.com ürün veya hizmet alıp satmadığı için, sitede satılan ürünlere ait KDV faturası kesmemizde.

10. Tükiye vergi sistemi ve uygulamalarına göre, kariyereleman.com'da yapılan değişikliklerin sonucu sonucu vergi ödemeleri gereken koşullar doğabilir. Bu ve buna benzer durumlardan Kariyereleman.com sorumlu değildir. Doğabilecek tüm vergi yükümlülükleri, satıcıların şartlandırdır.

11. Kariyereleman.com herhangi bir ikazda bulunmaya ihtiyaç duymadan gerekli gördüğü içindir sistemden uzaklaştırma hakkına sahiptir.

12. Teknik aksaklıklardan sorumlu site oluşur gelebilecek sorun veya hatalardan Kariyereleman.com sorumlu değildir.

13. Kariyereleman.com, siteye üye olan gerekli şahsi içindir ve e-posta adreslerini, Kariyereleman.com hariçinde başka kişi veya kuruma pazarlamaya çalışır, para veya başka bir takaslıdır vermeyecektir taahhüt eder.


Sorularınız mı var? Doğru yerdesiniz.

Bize Ulaşın
© 2020 Hazir Tasarimlar